Defne Bayrak

 

Defne Bayrak (Poklad Prapor) jednoho z nejnebezpečnějších “mozků” ISIS teroristů už zatkli Kurdské ozbrojené jednotky!

Pocházela z bohaté rodiny, studovala žurnalistiku na jedné elitní istanbulské univerzitě a následně pracovala v prominentních provládních novinách, jako jsou Hürriyet, Vakit, Timeturk a Risale Haber.

Nějak se seznámila opět na elitní istanbulské universitě s promovaným jordánským lékařem, za kterého se hned vdala. Prima pár, oba pocházejí z bohatých rodin, ona hned po promoci nastupuje, jako by byla zázračnou novinářkou, u největšího tureckého deníku Hürriyet a následně u dalších provládních novin. On nastoupí v renomované nemocnici v Jordánsku, kam odchází se svou “ženou”, která píše pro své deníky z Jordánska, je to ideální “moderní” dobře vzdělaný pár?!

 

Její kniha o Usámovi bin Ládinovi

 

Dnes už ale konečně víme, že i její sňatek s člověkem, který chtěl pracovat jako lékař, a proto také studoval, aby pomáhal trpícím lidem, byl její kalkul. To byla ona, kdo s ním manipuloval a vedla ho k islamistickým teroristům a ten člověk se nejmenoval nijak jinak, než El Belavi –  ano, jméno, které se dostalo jednu dobu do povědomí stovek milionů lidí na naší planetě! Tím, jak získal důvěru CIA a jordánské tajné služby tím, že v jejich zastoupení pronikl i v Afganistanu do struktur teroristické Al-Káidy, kde se dostal až k pravé ruce Usámy bin Ládina k Ayman al – Zawahiri.

A pak? Pak CIA mu tak moc věřila, že svolala v Afganistanu schůzku všech svých odborníku na teroristickou Al-Káidu, kam přišel jako jejich důvěrník a specialista El Belavi, aby zorganizovali napadení – zabití al – Zawahiriho! A pak? Na schůzce El Belavi spáchal sebevraždu s výbušninou, kterou nosil na sobě…. Jako důvěrník CIA prošel všechna kontrolní místa bez kontroly a sedm specialistů na terorismus CIA bylo na místě mrtvých a kolik zraněných následně podlehlo zraněním, to nevíme…

ALE před tímto aktem, o kterém jeho manželka musela vědět, chtěla, aby ji a dvě společné děti nejdřív odvezl do Istanbulu, což učinil za souhlasu CIA, což byla fatální chyba… Ona, než ho poslala na smrt a na smrt poslala další lidi, chtěla, aby byla se svými dětmi v bezpečí a kde jinde by mohla být v bezpečí, než dnešním Turecku?

Do dnešního dne ji mám před očima, jak když ji po tomto zrůdném atentátu našli novináři a ptali se jí na jejího manžela, chladnokrevné před kamerami odpověděla, že její manžel žádným teroristou není!

Defne Bayrak poskytující rozhovor

Jak se zdá, když někdo pracuje pro jakoukoliv tajnou službou podporující terorismus, je to úkol na celý život.

Už tehdy americké deníky jako je The New York Times psaly o té ženě, která už po skončení studia napsala knihu: “Usáma bin Ládin: Che Guevara východu…”  a již tehdy americké velvyslanectví šifrovanou zprávou psanou americkým diplomatem v Turecku Douglasem Sillimanem, kterou poslal nejen na americké ministerstvo zahraničí, ale i na CIA a FBI, aby mimo jiné učinili vše, aby se tato žena nemohla pohybovat po světě!

Ale ona se pohybovala svobodně všude, a to i po sebevražedném atentátu otce svých dvou dětí, kterého poslala chladnokrevně na smrt a následně se sebrala a se dvěma dětmi chtěla se svým doprovodem přes Turecko – Syrské hranice dostat k ISIS! Byla zadržena nic netušícími řadovými policisty, ale pak na pokyn někoho byla propuštěna! Dle všeho jí byla navíc poskytnuta pomoc, aby se “živa a zdráva” dostala k hlavounům ISIS v Sýrii! Tady se hned provdala za jednoho z pohlavárů pocházejících z Egypta! Kam ho poslala, to nevíme, ale zatím víme, že se následně stačila provdat za dalšího pohlavárů ISIS pocházejícího pro změnu z Turecka, kterému porodila třetí dceru! Kam ho ke smrti poslala zatím také nevíme.

 

Defne Bayrak a její manžel, lékař, kterého poslala k smrti

 

Přestože byla autorkou výše citované knihy, přestože psala v “prominentních” provládních novinách kde propagovala radikální islám, přestože už tehdy na ni americké velvyslanectví v Turecku upozornilo všechny odpovědné instituce své země, a přestože před atentátem v Afganistanu, kde zemřelo sedm vysoce specializovaných agentů CIA na terorismus, nikdy ji nikdo v Turecku nezadržel, nevyslýchal a neomezil její pohyb jak se, zda ba naopak…

Přednedávnem ji zadrželi konečně kurdské ozbrojené síly bojující proti ISIS v Sýrii, když se svým 4. “mužem” a třemi dětmi a dalšími zrůdami z ISIS chtěli dostat k tureckým hranicím, tedy do Turecka a začala zpívat…

Její praví zaměstnavatelé by ji raději viděli mrtvou než ve výslechových místnostech Kurdů! Tady dochází k odhalením nejen toho atentátu v Afganistanu, kde zemřelo sedm odborníků CIA na boj terorismu, co řadu let zabraňovali smrti nevinných lidí v Evropě a v USA, a ti měli své skutečné rodiny a tím i děti…

Tato zrůdná bytost v ženské podobě je nyní v rukou Kurdů a zvrací své zrůdnosti…